Fototerapia na trądzik ma szereg zalet, o których mało kto wie, a jeszcze mniej osób mówi.

Warto z nich korzystać, by w końcu cieszyć się gładką i piękną skórą. Metoda ta posiada świetne opinie i jest stosowana z sukcesami na całym świecie. Łączy atuty zaawansowanych technologii i domowych metod pielęgnacji skóry z trądzikiem. W jaki sposób działa?

Jak działa Rio Skin Clear?

Rio Skin Clear:

  • rio_skin_cleareliminuje trądzik pospolity
  • usuwa trądzik różowaty
  • działa przeciwzapalnie,
  • działa przeciwbakteryjnie,
  • aktywuje do produkcji kolagenu,
  • wzmacnia bariery ochronne skóry.

Urządzenie jest łagodne dla skóry w trakcie stosowania. Nie powoduje podrażnień ani zmian. Nie ma obawy, że stosując je, doprowadzimy do poparzeń skóry.

Jak stosować Rio Skin Clear?

Na początek zaleca się stosowanie urządzenia codziennie przez około 8 minut na wybranym obszarze. Warto kontynuować zabiegu przez 6-8 tygodni aż do całkowitego ustąpienia objawów.

Przed rozpoczęciem leczenia należy dokładnie oczyścić twarz. Następnie włączamy urządzenie i delikatnie masujemy skórę przy użyciu głowicy. Zatrzymujemy na wybranej powierzchni i trzymamy w jednej pozycji przez osiem minut. Urządzenie wyłączy się automatycznie po wyznaczonym czasie.

Następnie przenosimy Rio Skin Clear na inny obszar i znowu włączamy, trzymając przez 8 minut. W trakcie używania urządzenia skóra powinna być czysta. Po zabiegach można użyć wybranego preparatu do jej pielęgnacji.

Fototerapia na trądzik

W leczeniu trądziku urządzenie wykorzystuje sprawdzoną technologię  fal światła czerwonego i niebieskiego. Badania wykazały, że połączenie światła niebieskiego, czerwonego pozwala skuteczniej poradzić sobie z kłopotami na skórze niż znane i rekomendowane środki takie, jak: nadtlenek benzoilu i preparatychemiczne.

Leczenie światłem niebieskim działa na łagodne lub umiarkowane zmiany trądzikowe, zabija również bakterie powodujące pryszcze na skórze.

Natomiast korzystanie ze światła czerwonego pomaga zmniejszyć stan zapalny i ogniska zapalne, a następnie stymuluje proces gojenia skóry. W ostateczności urządzenie prowadzi do gładszej i czystej skóry.

Jak używać Rio Skin Clear?

Rio Skin Clear to bezpieczne w stosowaniu urządzenie. By jednak używać go bez obaw, należy trzymać się pewnych zasad. Przede wszystkim unikamy używania go przez kilka osób (ze względu na zachowanie higieny), kontaktu z oczami (dobrze zamykać oczy w trakcie terapii). Nie jest to urządzenie dla dzieci – poniżej 16 roku życia powinno być używane pod nadzorem osoby dorosłej.

Trzeba również zwrócić uwagę na czynniki uwrażliwiające na światło, na przykład zażywanie niektórych leków. Zanim zastosujemy Rio Skin Clear – świetne urządzenie oczyszczające skórę – warto do tego zabiegu dobrze się przygotować. Polecam, bo efekty są świetne!

Tu zamówisz Rio Skin Clear – rewelacyjne urządzenie usuwające trądzik.