Trioxil to żel na trądzik, który nakłada się raz dziennie, na oczyszczoną skórę, najlepiej wieczorem tuż przed pójściem spać. Czy jest skuteczny?

Jak to zwykle bywa, można to ocenić na podstawie składników wykorzystanych do jego produkcji. Wśród nich na pierwsze miejsce wysuwa się bisazule. Składnikami dodatkowymi są z kolei ekstrakt z żeńszenia, oczar wirgiliński, arnika oraz olejek z drzewa herbacianego.

Jak działają poszczególne składniki?

Przeczytaj

Bisazulene na trądzik

trioxilBisazulene to silny składnik o działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym. Umożliwiającym usunięcie aktywne zmiany na skórze oraz redukcję tych mniej widocznych – rozszerzonych porów i zaskórników. Pozwala pożegnać efekt truskawkowego nosa oraz wyrównać koloryt skóry i poprawić samopoczucie.

Ekstrakt z żeńszenia na trądzik

Żel Trioxil zawiera również ekstrakt z żeńszenia, który działa odmładzająco i rewitalizująco. Na trądzik jest stosowany dlatego, że pobudza skórę do odbudowy, usuwania zmian zapalnych i lepszego dotlenienia oraz odżywiania naskórka.

Oczar wirgiliński na trądzik

Oczar wirgiliński to gwarantowany sposób na trądzik. Do leczenia zmian wykorzystuje się korę i liście, które świetnie radzą sobie z uporczywymi zmianami na skórze, których nie udało się usunąć żadnymi innymi sposobami.
Jak działa oczar? Przede wszystkim świetnie oczyszcza skórę oraz działa ściągająco na rozpulchnione pory skóry. Dlatego tak świetnie sprawdza się w usuwaniu zanieczyszczeń i pielęgnacji skóry z czynnymi zmianami.

Arnika na trądzik

Arnika jest skutecznym sposobem do walki z trądzikiem. Zawiera tymol działający odkażająco, kwas kawowy, który posiada właściwości przeciwzapalne, karotenoidy, które są prekursorami witaminy A i silnymi przeciwutleniaczami świetnie wpływającymi na wygląd skóry, bogactwo flawonoidów sprawia, że arnika ma działanie przede wszystkim przeciwzapalne. Jest niezastąpiona w naturalnej walce z trądzikiem.

Olejek z drzewa herbacianego na trądzik

Olejek z drzewa herbacianego świetnie radzi sobie z trądzikiem. Działa na wiele sposobów – antyseptycznie  dezynfekująco, przeciwzapalnie, przeciwwirusowo, bakteriobójczo i grzybobójczo. Świetnie usuwa pryszcze jak również zaskórniki.

Żel Trioxil możecie zamówić tutaj. Jest bardzo wygodny w stosowaniu, ma świetny bezpieczny skład oraz wysoką wydajność. Polecam.