Krosty na twarzy nigdy nie wyglądają dobrze, a gdy dodatkowo zamieniają się w ropne kule, bolesne i znacznie wystające ponad skórą, robi się poważnie. Takich pryszczy zwyczajnie nie da się ukryć, w żaden sposób zamaskować, zatuszować. Co byśmy nie robili, będzie źle. Wyglądają bardzo niedobrze, a dodatkowo gdy w końcu znikną, mają skłonność do pozostawiania po sobie przykrych blizn. Dlatego jeśli masz ropne krosty na twarzy, nie czekaj, usuń je, decydując się na zmasowany atak. Przeczytaj, jak ja sobie poradziłam z ropnymi krostami na twarzy.

Nonacne – pokonaj pryszcze od środka

Dzisiaj coraz częściej i coraz głośniej mówi się o tym, że niedoskonałości na skórze są wynikiem zaburzenia wewnętrznej harmonii, równowagi – sprzyjają mu wahania hormonów, nieprawidłowa dieta, toksyny, stres – wszystkie te czynniki łączą się i przenikają nawzajem. Gdy pojawia się jeden problem, zazwyczaj pociąga za sobą lawinę kolejnych.

Z tego powodu tak ważne jest zachowanie harmonii. Wewnętrzna stałość uspokaja organizm i sprawia, że poszczególne organy i narządy zaczynają działać sprawnie, skóra nie jest w tym wypadku wyjątkiem. To ona stanowi naszą wizytówkę, bo ważne substancje odżywcze docierają do niej na końcu, gdy dieta jest uboga, nieurozmaicona, skóra nie może wyglądać dobrze.

W dzisiejszym świecie jednak łatwo o niedobory również przy zdrowym jadłospisie. Wszystko z powodu skażenia środowiska, pestycydów, coraz gorszej jakości żywności. Dlatego jedynym wyjściem jest suplementacja, bez której terapia antytrądzikowa będzie zawsze działać tylko na skutek a nie przyczynę. Nonacne to najlepsze tabletki na trądzik o unikalnym i oryginalnym składzie.

Tu przeczytasz więcej o Nonacne.

Skuteczne oczyszczanie i regeneracja skóry

rio_skin_clearJeśli mamy trądzik, powinniśmy starannie oczyszczać skórę. Żadne kompromisy i przypadkowe rozwiązania się nie sprawdzają. Potrzebne są naprawdę skuteczne metody oczyszczania skóry.

To zapewnia Rio Skin Clear, który nie dość, że oczyszcza, to również wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, czyli uderza w przyczynę trądziku. Urządzenie stanowi świetną alternatywę dla fototerapii. Oddziałuje na skórę za pośrednictwem dwóch świateł – niebieskie usuwa bakterie powodujące trądzik, a czerwone światło zmniejsza stan zapalny i powoduje szybsze gojenie się skóry.

Przeczytaj więcej o Rio Skin Clear!

Nawilżanie

Skóra z trądzikiem ma problem z nadprodukcją sebum. Co robią osoby, których twarz się świeci? Często intuicyjnie zaczynają walkę, która już na wstępie ma błędne założenia – starają się ją „wysuszyć”. Jednak to tylko pogarsza problem i sprawia, że łoju produkuje organizm jeszcze więcej, dlatego tak istotne jest, by skórę z trądzikiem nawilżać – codziennie dobrej jakości kremem -lekkim i niezapychającym, najlepiej polecanym dla skóry trądzikowej.

Niemajstrowanie

Najprościej, żeby uniknąć duszenia i ręcznego oczyszczania skóry byłoby zlikwidować wszystkie lustra w domu, ale jest to trudne pod względem logistycznym. Podobnie niełatwe jak przetrwanie momentu krytycznego, gdy na twarzy mamy wysyp, a trzeba ropne krosty pozostawić same sobie, by w naturalny sposób się wygoiły. Jeśli uda nam się przezwyciężyć chęć duszenie, okazuje się, że będzie to moment przełomowy. Jeśli go przetrwamy, z dnia na dzień stan skóry się poprawi.

Niewyciskanie pryszczy, rezygnacja z „terapii oczyszczającej” szybko sprawia, że skóra się uspokaja i zaczyna wyglądać znacznie lepiej. To naprawdę działa i daje świetne efekty.

Jak zatem poradzić sobie z ropnymi krostami na twarzy?

W moim przypadku pomogło nawilżanie skóry, zrezygnowanie z wyciskania zmian, stosowanie Nonacne i Rio Skin Clear – po 4 tygodniach moja skóra wyglądała znacznie lepiej, a po 8 tygodniach pozostały tylko zaskórniki. Dodatkowo zwiększyłam ilość codziennie wypijanej wody, ilość warzyw i owoców oraz ograniczyłam do minimum spożycie cukru. To naprawdę zadziałało!

Po ropnych zmianach nie pozostały żadne ślady. Spróbuj i zobacz, jak u Ciebie podziała skuteczna terapia antytrądzikowa. Mi się udało. Teraz czas na Ciebie!