Derminax to mocno promowane tabletki na trądzik. Polecane przez producenta zarówno na większe niedoskonałości, jak również niewielkie zmiany.

Czy warto po nie sięgnąć? Uwierzyć w zapewniania, że Derminax naprawdę działa?

Raczej nie…

Wokół produktu narosło wiele kontrowersji i negatywnych opinii. Większość z nich jest uzasadnionych. Stąd wybór tego specyfiku można ocenić jako bardzo ryzykowny.

Kupować czy nie? Derminax pewnie nie zaszkodzi, ale szanse, że pomoże są naprawdę niewielkie...Dlatego nie warto.

Derminax skład

derminax-tabletki-na-tradzikSkład tabletek pozostaje tajemnicą. Producent nie dzieli się z nim na stronie. To dość zaskakujące, bo publikowanie informacji o substancjach aktywnych zastosowanych w kosmetyku czy produkcie to dzisiaj standard. Te informacje należą do podstawowych, dlatego ukrywanie ich można uznać za zdumiewające. Nie tylko mnie to dziwi…Na fakt ten zwróciły uwagę użytkowniczki forum na wizażu, to one również dotarły do składu preparatu, wyszukując go w internecie.

Czy prezentowany na wizażu skład Derminax jest prawidłowy? Trudno stwierdzić. Innego jednak nie znam, dlatego przeanalizujmy ten, co mamy.

ekstrakt skrzypu polnego, ekstrakt pokrzywy, hydrolizat białek kolagenowych, l-cystyna, witamina E, tiamina, ryboflawina, witamina B6,
niacyna, kwas pantotenowy, witamina C, folian, biotyna, witamina B12, cynk, miedź

Wnioski?

Trzeba przyznać, że skład nie zachwyca. Jest bardzo przeciętny. Pastylki o takiej samej formule możemy otrzymać w cenie 15-20 złotych. I producent nie mydli nam oczu. Podkreśla, że powstały one, by wspomagać starania o dobry wygląd skóry, a nie tak jak w przypadku tabletek Derminax – jako jedyny środek na trądzik.

Derminax to drogie pastylki. Jedno opakowanie kosztuje 129 złotych. Starcza na miesiąc terapii. To naprawdę dużo, zwłaszcza w kontekście mizernego składu i obietnic bez pokrycia.

Derminax opinie

Derminax to tabletki na trądzik, które bezpośrednio na stronie producenta posiadają doskonałe opinie. Są polecane i zachwalane – przez zagraniczną dermatolog i osoby borykające się z trądzikiem mieszkające poza terytorium naszego kraju (jedna osoba z Polski gdzieś pomiędzy nimi). Cała witryna nie wzbudza zaufania.

Jest coś jeszcze o czym warto napisać. Na niezależnych stronach, niemoderowanych przez producentów, tabletki Derminax przedstawiane są w całkiem innym świetle. Opinie o nich są dużo gorsze, a osoby, które zdecydowały się je kupić są rozżalone i przestrzegają innych przed używaniem tego środka.

Dlatego ja jestem na NIE. Nie warto tracić czasu na Derminax.