Możesz być nastolatkiem, który wstydzi się swojego trądziku i ma wrażenie, że wszyscy patrzą na krostę na czubku jego nosa. Możesz być trzydziestolatką z problemami hormonalnymi, której wmawiano, że trądzik to kłopot mijający wraz z opuszczeniem murów liceum. Możesz być przyszłą mamą, która zamiast cieszyć się odmiennym stanem i pięknym brzuszkiem w ciąży, irytuje się gorszym wyglądem cery. Możesz być menadżerem w wielkiej firmie, sprzątaczką, panią domu, czy pracownikiem sklepu….

To naprawdę nie ma znaczenia. Masz trądzik i chcesz go usunąć. Natychmiast. I to jest istotne.

Dlatego irytują Cię kolejne nieskuteczne środki. Marnowanie czasu na sposoby, które nie działają doprowadza Cię do szału. Pragniesz sięgnąć po coś innego – rozwiązanie, które w profesjonalny sposób pozwoli Ci pielęgnować skórę. Nie tylko usunie trądzik, ale zapobiegnie dalszym zmianom, a do tego zadba o skórę, która potrzebuje tego jak każda inna.

Czy Nonacne działa?

SONY DSCNonacne to tabletki na trądzik, które mogą być stosowane u nastolatka lub osoby dorosłej. Działają w kompleksowy sposób – pozwalają usunąć zaskórniki, z którymi długą walczyłam innymi metodami. Niestety alternatywne środki dla Nonacne okazały się bezskutecznie.

W pierwszym rzędzie jednak Nonacne walczy z ropnymi zmianami, grudkami, które gdy są maskowane, wyglądają jeszcze gorzej (niestety wiem, bo to przerabiałam).

Nonacne usuwa każdy typ trądziku. Walczy z przyczyna zmian na skórze. Nie maskuje ich tak jak puder czy korektor. Nie działa tylko na powierzchni jak krem. Dociera tam, gdzie kłopot się zaczyna. Dlatego jest skuteczny.

Na czym polega skuteczność Nonacne?

Na założeniu, że trądzik jest objawem. Jednak nie to jest najważniejsze. By naprawdę pozbyć się pryszczy, trzeba dotrzeć do przyczyny. To jedyna skuteczna droga. Najczęściej wskazane jest wyregulowanie wydzielanie sebum. Zbyt duża jego ilość sprzyja bowiem rozwojowi trądziku a to sprawia, że pojawiają się na skórze krostki i niedoskonałości.

Stosowanie Nonacne tabletek o bardzo dobrej, nigdzie nie spotykanej recepturze warto połączyć z nakładaniem kremu z nadtlenkiem benzoilu, który trzeba aplikować na skórę 2-3 razy dziennie, żeby szybko zauważyć efekty. Oprócz tego należy zadbać o ochronę przeciwsłoneczną skóry – filtry SPF dobrze stosować na skórę niezależnie od pory roku. Cera trądzikowa w trakcie terapii antytrądzikowej jest szczególnie narażona na negatywny wpływ promieniowania UV.

Polecam tę receptę – Nonacne+nadtlenek benzoilu+ filtry UV  – bo sama ją przetestowałam i jestem zadowolona.

Jak działają tabletki Nonacne?

SONY DSCTabletki Nonacne walczą z trądzikiem od środka. Zawierają całą listę substancji aktywnych, które korzystnie wpływają na skórę i zapobiegają wystąpieniu na niej przykrych zmian: Sarsaparillę, koniczynę czerwoną, ekstrakt z pestek winogron, witaminę C, liść pokrzywy.

Przed zastosowaniem każdego środka warto poradzić się lekarza, szczególnie jeśli łykamy tabletki, jesteśmy chorzy przewlekle. Nonacne nie będzie odpowiednie dla wegetarian. Nie jest to tym samym preparat dla każdego, ale jego duża skuteczność sprawia, że jest popularny na całym świecie. Ja również go polecam.

Gdzie kupić Nonacne? Kliknij tutaj!