Bratek Plus to tabletki zawierające ziele fiołka trójbarwnego oraz cynk, który wspiera działanie antytrądzikowe i korzystnie wpływa na wygląd skóry niezależnie od wieku.

Swoją skuteczność opierają przede wszystkim na flawonoidach, które wspomagają przemianę materii i pomagają usuwać szkodliwe składniki przemiany materii. Poza tym jest cynk, który jak udowodniono już wielokrotnie wspomaga staranie o zachowanie zdrowej skóry. Tyle w teorii.

Jak Bratek Plus sprawdza się w praktyce?

Zalecane dawkowanie

bratek pluszdjBratek Plus to suplement diety w formie tabletek. Zaleca się przyjmowanie 1-2 tabletek w trakcie posiłku.

W opakowaniu znajduje się 50 sztuk tabletek – czyli jedno opakowanie starcza na niespełna dwa miesiące terapii (w przypadku przyjmowania po jednej sztuce) lub niepełny miesiąc (gdy zdecydujemy się na dwie tabletki dziennie). Pewnie to zabieg marketingowy, ale…dla kupującego lepsze byłoby opakowanie liczące 60 tabletek – tak dla porządku.

Czy to działa?

Tabletki Bratek Plus cieszą się świetnymi opiniami.

Są to tabletki bezsmakowe, choć niektórzy po połknięciu odczuwają jeszcze przez chwilę ziołowy smak, niezwykle proste w stosowaniu – połykasz i popijasz wodą. To tyle.

Efekty się pojawiają, jednak zazwyczaj trzeba na nie poczekać. Jest to środek ziołowy, dlatego nie działa w zdecydowany sposób. Może sprawdzić się nie tylko na skórze trądzikowej, ale również u każdej osoby narzekającej na problemy z cerą – pozwoli oczyścić się skórze od środka, wyrównać jej powierzchnię i pozbyć się toksyn.

Niewątpliwą zaletą jest również niska cena tabletek oraz ich dobra dostępność. Za opakowanie nie zapłacimy więcej niż 20 złotych a już po miesiącu- dwóch możemy ocenić, czy warto było rozpocząć terapię.