Wielkie wyjście? Ważny dzień? Randka? Rozmowa o pracę?

Acnegen Acne Management Serum to produkt, który powstał z myślą o urodowych „niespodziankach”. Takich chwilach, kiedy chcesz wyglądać dobrze, a wszystko nawala, po prostu idzie nie po Twojej myśli. Jakby los sprzeniewierzył się przeciwko Tobie, znajdując radość w płataniu Ci figli.

Twoja skóra zamiast lśnić i promieniować zdrowiem, przytłacza – jest szara, świeci się, a na środku czoła lub nosa wychodzi wielki pryszcz. Trudno myśleć o czymkolwiek innym. Na szczęście nie trzeba – bo skoncentrowane składniki Acnegen Acne Management Serum działają błyskawicznie – w przeciągu 24h. Warto mieć ten produkt zawsze pod ręką, by czuć się bezpiecznie i pewnie w każdej sytuacji.

Jak działa Acnegen?

acne-management-serumPrzede wszystkim uderza w przyczynę trądziku – bakterie beztlenowe. Poza tym zmniejsza produkcję łoju oraz odblokowuje pory, redukując ich wielkość. Wyraźnie poprawia wygląd skóry, dbając o profilaktykę antytrądzikową i leczenie przeciw pryszczom przez 24 godziny od zastosowania.

Oprócz tego, że oczyszcza, to również zmniejsza zmiany na skórze a nawet łagodzi podrażnienia – stany zapalne i obrzęki. I to wszystko w ciągu doby od zastosowania. Żaden inny produkt nie daje takich szybkich efektów! Nie znam innego. Ty znasz?

Skład, czyli jak to możliwe, że Acnegen usuwa pryszcze tak szybko

Acnegen działa błyskawicznie. Skutecznie usuwa zmiany, dzięki kilku skutecznym składnikom o udowodnionej szybkości działania.

Należałoby wymienić:

  • 5% nadtlenek benzoilu – znanego pogromcę pryszczy
  • 5% kwas glikolowy – usuwa obumarłe komórki skóry, wyraźnie wygładza naskórek
  • wyciąg z kwiatów arniki o działaniu łagodzącym
  • wyciąg z echinacei – nawilża skórę i poprawia jej barierę ochronną
  • wyciąg z goldenseal  – wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

Podstawowa zaleta tego specyfiku to błyskawiczne działanie, świetny skuteczny, a jednocześnie unikalny i bezpieczny skład – nie znajdziesz go w żadnym innym produkcie na trądzik. Dlatego jeśli próbowałaś/próbowałeś już wszystkiego, sięgając po to serum masz pewność, że nie tracisz czasu.

Choć cena może trochę odstraszać, to jest szalenie niska, biorąc pod uwagę, jak wiele zyskujesz, gdy w końcu pozbędziesz się trądziku – pewność siebie, swobodę w towarzystwie, radość życia i poczucie, że w żadnej sytuacji nic Cię nie zaskoczy.